Szukasz kursu specjalistycznego z BHP, SEP lub kursu excel? Kurs edukacyjny!

ISTOTA ZDOLNOŚCI JASNOWIDZENIA

Pozwól, że wprowadzę cię do klasy, w której trwają ostatnie godziny kursu Silvy. Uczestnicy zgrupowani są trójkami. Pracują na zmianę nad przypadkiem. Przypadek to osoba chora lub w kłopotach.

Uczestnik, który zna chorą osobę napisał jej imię, adres, wiek i płeć na kawałku papieru. Po drugiej stronie kartki jest informacja o chorobie lub chorobach oraz rysopis nie wykraczający poza dane z dowodu osobistego. Uczestnik prezentujący przypadek (zwany prezenter) prosi kolegę, by wszedł w stan alfa. Uczestnik pracujący nad przypadkiem w stanie alfa zwany jest psychooperatorem.

Trzeci uczestnik notuje wszystkie wypowiedzi psychooperatora, któremu informacja ta służy następnie do ustalania punktów odniesienia. Osiągnąwszy poziom alfa psychooperator mówi: „Jestem gotów”. Prezenter podaje wtedy imię, adres, wiek i płeć osoby chorej, nie znanej psychooperatorowi. Ten przeprowadza przegląd organizmu pacjenta w celu wykrycia choroby i przekazuje swoje ustalenia operatorowi. Następnie operator koryguje wykryte problemy przy zastosowaniu standardowej procedury wyobrażeniowej i kończy sesję alfa. Potem następuje omówienie przypadku.

Prezenter jest zawsze niepomiernie zdziwiony dokładnością ustaleń operatora, ale przy odwróceniu ról sam wykazuje się równie zdumiewającymi zdolnościami. Dokładność diagnozy stawianej przez absolwentów kursu Silvy wynosi średnio 80%.

W miarę nabywania doświadczenia, dzięki częstym ćwiczeniom, będziesz mógł osiągnąć ten sam stopień dokładności. Metoda Silvy wyzwala zdolności drzemiące w każym z nas. Jesteś psychoopera- torem. Możesz posiąść informację na odległość. Możesz na odległość leczyć.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.