Szukasz kursu specjalistycznego z BHP, SEP lub kursu excel? Kurs edukacyjny!

KOMUNIKACJA SUBIEKTYWNA

Najistotniejszym wnioskiem płynącym z badań nad wzajemnymi relacjami prawej i lewej półkuli mózgowej jest stwierdzenie, że prawa półkula funkcjonuje w sferze pozbawionej pojęcia czasu i przestrzeni. Bezczasowość jest wystarczająco trudna do pojęcia, brak przestrzeni prawie przerasta wyobraźnię.

Zdolność prawej półkuli mózgu do funkcjonowania tak, jakby przestrzeń nie istniała, czyni ciebie i mnie czymś więcej niż członkami rodziny człowieczej. Ona czyni nas jednością. Jeżeli w sferze prawej półkuli, czyli w sferze przyczynowej, nie istnieje odległość, oznacza to, że wszyscy pochodzimy z tego samego źródła przyczynowego. W obiektywnej sferze fizycznej nasze osobne ciała mogą nie być połączone, ale nasze, wydawałoby się oddzielne, umysły, są w istocie połączone w nie-fizycznej sferze subiektywnej.

Wskazałem ci, w jaki sposób metoda Silvy używa tego połączenia umożliwiając leczenie chorób u innych ludzi. Teraz chcę się skoncentrować na zastosowaniu tego połączenia do korygowania innych nieprawidłowości.

Pomoże mi przykład córki pani T.J.. Przed rokiem wyszła za mąż i w ciągu tego roku zawarła wiele nowych znajomości – niestety nie najlepszych. Oddalała się coraz bardziej od rodziny, wciągana przez nieszczególne towarzystwo swego męża. Nie pomagały żadne perswazje pani T.J. Przyczyniały się raczej do pogłębienia rozdźwięku pomiędzy nimi. W tym właśnie czasie pani TJ. przeszła trening w metodzie Silvy i zastosowała ją natychmiast do problemu córki.

Weszła w stan alfa. Odbyła wyimaginowaną rozmowę ze swoją córką. Zakończyła sesję. Następnego ranka postanowiła odwiedzić córkę. Gdy otworzyła drzwi, córka zarzuciła jej ręce na szyję w pierwszym, od kilku miesięcy, uścisku. Dla córki był to początek zmiany stylu życia na lepszy.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.