Szukasz kursu specjalistycznego z BHP, SEP lub kursu excel? Kurs edukacyjny!

CZY POSIADANIE ESP CZYNI CIĘ KIMŚ ODMIENNYM?

Umiejętność wchodzenia w stan alfa i korzystania z obu półkul mózgu stawia cię w czołówce rozwijającej się ludzkości. Oznacza to, że wyprzedziłeś większość ludzi. Większość po prostu gubi się w tłumie. Wyprzedzając większość, wyróżniasz się. Wielu z nas woli się nie wyróżniać, ponieważ wyróżniające się jednostki są często wyobcowane, noszą piętno odmienności. Za ludzi odmiennych uważano wielu wielkich geniuszy.

W istocie rzeczy, umiejętność korzystania z ESP niczym cię nie wyróżnia. Wszyscy mają taką możliwość. Jesteś jednym z miliardów osobników posiadających tę zdolność. To, co cię wyróżnia, to fakt, że umiesz ją kontrolować i wykorzystywać do rozwiązywania problemów. To rzeczywiście cię wyróżnia. Jeżeli wyróżnianie się wprawia cię w zakłopotanie – nie opowiadaj innym o tym, co robisz. Nie chwal się, w jaki sposób pozbywasz się bólu w okamgnieniu lub jak szybko uporałeś się z dolegliwościami górnych dróg oddechowych. Zachowaj to dla siebie. Jeżeli ktoś zapyta cię, jak sobie poradziłeś, powiedz mu by przeczytał naszą książkę lub wziął udział w kusie metody Silvy. Nie przechwalaj się, że pomogłeś komuś pozbyć się przypadłości zdrowotnych. Niech wystarczy ci zadowolenie z udziału w procesie tworzenia.

Usatysfakcjonowanie swego Ego jest powierzchowną formą wynagrodzenia. Zasługujesz na coś lepszego. A Bóg wynagradza swoich współtwórców znacznie powyżej płacy minimalnej. To Kahlil Gibran, autor „Proroka” upominał nas, aby nie zapraszać na obiad ludzi bogatych. W rewanżu zaproszą nas tylko na obiad do siebie. Zaproś na obiad do domu kogoś ubogiego. Jego nie stać będzie na rewanż, więc Wszechświat zrewanżuje ci się w jego imieniu. Wszechświat „rewanżuje się” na wiele cudownych sposobów.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.