Szukasz kursu specjalistycznego z BHP, SEP lub kursu excel? Kurs edukacyjny!

Praktykowanie rytuałów i dokonywanie pozytywnych zmian w życiu

Jeśli chciałbyś włączyć do swojego repertuaru słowa mocy, to podaję Ci prastarą inwokację, która przekazywana z pokolenia na pokolenie inicjowała adeptów w tajemny świat magii oraz wyzwalała w nich drzemiące siły energetyczne, umożliwiając tym samym praktykowanie rytuałów i dokonywanie pozytywnych zmian w życiu.

Do wykonania tej praktyki potrzebny będzie Ci biały sznurek lub wstążka o długości około 1,5 m. Wiążąc na nim kolejno 9 węzłów wypowiadaj z wiarą i przekonaniem następujące słowa:

– „Za sprawą węzła pierwszego moc się rodzi.

– Za sprawą węzła drugiego moc przychodzi.

– Za sprawą węzła trzeciego moc już we mnie jest.

– Za sprawą węzła czwartego potęguje mój każdy gest.

– Za sprawą węzła piątego moc staje się ożywiona.

– Za sprawą węzła szóstego moja dola nie jest przesądzona.

– Za sprawą węzła siódmego moc działać zaczyna.

– Za sprawą węzła ósmego panią (panem) swego losu się staję.

– Za sprawą węzła dziewiątego moc posłuch mi daje.

– Niech tak się stanie. ”

W większości wypadków nie ma większego znaczenia czy słowa mocy wypowiadasz na głos, czy też w myślach. Tu jednak powinieneś mówić je głośno i wyraz’nie, albowiem stanowią pewną deklarację z Twojej strony, że wchodzisz na drogę wiedzy tajemnej i stajesz się adeptem. Po zakończeniu wypowiadania słów inwokacji sznurek (wstąż- kę) należy spalić lub wyrzucić do wartko płynącego strumienia. Pamiętaj tylko Czytelniku, by nie robić tej praktyki, jeśli nie masz zamiaru stać się adeptem wiedzy tajemnej. Przywołane siły będą przy Tobie i jeśli nie będziesz ich należycie i zgodnie z sumieniem wykorzystywać, wymkną się spod kontroli i zaczną przejawiać się nie zawsze w pożądany sposób.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.