Szukasz kursu specjalistycznego z BHP, SEP lub kursu excel? Kurs edukacyjny!

PROCEDURA UZDRAWIANIA NA ODLEGŁOŚĆ CZ. II

Problemy zdrowotne nie zawsze są tym czym je nazwano lub tym, czym się początkowo wydają. Diagnoza medyczna jest nie tylko wiedzą, lecz i sztuką. Osoba narzekająca na ból żołądka może mieć przepuklinę kilkanaście centymetrów poniżej bolącej okolicy. Odmienne problemy zdrowotne często wywołują identyczne objawy.

Jedynym sposobem dowiedzenia się na pewno na czym polega problem jest zasięgnięcie informacji „u źródła” – rozpoznaniem przez jasnowidzenie. Twoja prawa półkula mózgu wie, jak to się robi. Wszystko, co musisz zrobić, to chcieć poznać istotę problemu, chcieć go skorygować i zaktywizować prawą półkulę. Oto kolejność działań:

– 1. Wejdź w stan alfa, pogłębij go dodatkowym wyliczaniem i zmów krótką modlitwę.

– 2. W swojej chęci rozpoznania problemu przejrzyj organizm chorego od stóp do głowy rozważając możliwe przyczyny choroby i oczekując, że chora okolica sama zwróci na siebie twoją uwagę.

– 3. Kiedy jakaś okolica organizmu przyciągnie twoją uwagę, przystąp do leczenia jej w znany już sposób.

Punkt 2 wydaje się być zgadywanką. W końcu, nie ma żadnego obiektywnego sygnału sensorycznego, na którym możesz oprzeć swoje konkluzje, a przez większość życia uczono cię, że można polegać tylko na takich sygnałach obiektywnych – wszystko inne jest zgadywaniem. Ci, którzy cię tego uczyli, to ludzie lewej półkuli. Nie myśl o nich źle. Oni też uczyli się od lewopółkulowych nauczycieli.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.