Szukasz kursu specjalistycznego z BHP, SEP lub kursu excel? Kurs edukacyjny!

Rytuał odczyniający urok

Jest to bardzo silna energetycznie praktyka, którą stosujemy wyłącznie wtedy, gdy zawiodły inne sposoby. Można go stosować zarówno w oczyszczaniu człowieka, jak i miejsc – domu, biura, pomieszczeń handlowych itp. Wykonuje się go w dowolnym momencie, ale najsilniej oddziaływuje o zmierzchu. Do jego wykonania potrzeba wielu składników, w tym ziół, które najlepiej zebrać samemu. I tak przygotowujemy: cztery sztuki srebrnej biżuterii ochronnej, pięć świec woskowych, dziesięć drobnych kawałeczków bursztynu, garść ziela piołunu, garść kwiatów czerwonej piwonii, garść liści paproci, garść ziela wrzosu, garść ziela dziurawca, garść ziela malwy, garść ziela dzikiego szczawiu, garść ziela skrzypu, garść ziela widłaka (kup w Herbapolu, gdyż w Polsce jest pod całkowitą ochroną), kociołek do spalania ziół, czerwoną chustę lub szarfę.

Załóż chustę lub szarfę na ramiona. Będzie ona chronić Ciebie, aby negatywne energie nie przeszły z pomieszczenia na Twoją osobę. Ustaw w bezpiecznym miejscu kociołek. Weź pierwszą sztukę biżuterii, najlepiej żeby był to wisior lub naszyjnik, połóż go od strony północnej (niektórzy do określenia stron świata potrzebują kompasu) i przywołaj Strażnika Północy mówiąc:

„Strażniku Północy! Przybądź i chroń mnie i to miejsce. Niech tak się stanie. ” Teraz weź drugą sztukę biżuterii, najlepiej żeby to była bransoleta, połóż ją od strony zachodniej i przywołaj Strażnika Zachodu mówiąc:

„Strażniku Zachodu! Przybądź i chroń mnie i to miejsce. Niech tak się stanie. ” Biorąc trzecią sztukę biżuterii, najlepiej żeby to była brosza i układając ją od strony wschodniej, przywołaj Strażnika Wschodu mówiąc:

„Strażniku Wschodu! Przybądź i chroń mnie i to miejsce. Niech tak się stanie. ” Pozostałą, czwartą sztukę biżuterii, najlepiej żeby był to pierścień, połóż od strony południowej i przywołaj Strażnika Południa mówiąc:

„Strażniku Południa! Przybądź i chroń mnie i to miejsce. Niech tak się stanie. ” Teraz obok biżuterii ustaw w bezpieczny sposób po jednej świecy, a piątą umieść w kociołku. Zapal je wszystkie i kiedy dobrze się rozpalą, szczególnie ta w kociołku, wrzuć bursztyn, a potem stopniowo dodawaj zioła. Pilnuj, by ogień nie był zbyt duży. Oczyszczającą rolę pełni tu głównie dym. Po spaleniu się ziół zgaś świece, o ile same się nie dopaliły, zbierz popiół i powierz je wodzie, czyli wyrzuć do rzeki, muszli klozetowej itp. Pamiętaj, by zbierać biżuterię w odwrotnej kolejności niż ją układałeś, czyli zaczynając od strony południowej. Wypowiadaj przy tym następujące słowa (możesz to robić w myślach):

„Chylę czoła przed twą mocą Strażniku Południa (Wschodu, Zachodu, Północy) I dziękuję za opiekę. Niech tak się stanie. ”

Choć rytuał nazywa się „Oczyszczanie domu”, to można go stosować również w biurach i innych pomieszczeniach. Usuwa wszelkie negatywne energie, nawet te nagromadzone od lat. Stosują go do dziś starsze kobiety mieszkające na poleskich wsiach. Dość ciekawe przeżycia po jego wykonaniu miała jedna z moich uczennic. Oto jej relacja: „Po zakończeniu rytuału wszyscy (cztery osoby) poszliśmy spać. Rano ku swemu zaskoczeniu stwierdziliśmy, że wszystkim nam śnił się podobny sen, a konkretnie śniła nam się nieżyjąca od trzech lat babcia. Co ciekawe i mi, i mojej mamie powiedziała to samo: – Dlaczego nie chcecie mnie wpuścić do domu? – W dodatku mówiła to z pretensją. Nieco przestraszona powtó- . . rzyłam rytuał, choć nie jest to proste w przypadku sporej willi. Babcia przy- śniła nam się znowu, tym razem jednak podziękowała, pożegnała się i powiedziała, że teraz naprawdę odchodzi.” Tak więc rytuał ten oczyszcza z bardzo różnych energii. Pora nie ma tu większego znaczenia, z tym, że w zależności od wielkości mieszkania trzeba poświęcić na jego wykonanie od 2 do 5 godzin. Potrzebne do tego są: świece w ilości odpowiadającej ilości pomieszczeń w mieszkaniu (wliczamy w to łazienkę, toaletę, balkon, jeśli traktujemy go jako powierzchnię użytkową, schody, jeśli są one wewnątrz naszego mieszkania), około 10 g soli, kilkadziesiąt niewielkich karteczek papieru.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.